• In English
 • Мінагрополітики поглиблює українсько-німецьку співпрацю
  опубліковано 29 жовтня 2014 року о 12:33

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства України за участю керівників структурних підрозділів заступник Міністра – керівник апарату Олександр Сень зустрівся з Головою Робочої спілки з аграрних питань Східного комітету німецької економіки паном Дірком Штратманном і представниками німецьких компаній, які ведуть діяльність в Україні.  

  Ця зустріч стала продовженням конструктивного діалогу щодо найбільш актуальних практичних аспектів українсько-німецької співпраці.

  Зокрема, обговорено питання співробітництва у галузі виробництва молока і м‘яса (експорт яловичини з України до ЄС та імпорт живих тварин із Німеччини до України); зменшення бюрократичного навантаження на аграрні підприємства в Україні; насінництво (можливість проведення пілотних проектів паралельно з реєстрацією сортів, зменшення імпортного мита на жито); засоби захисту рослин (пропозиція співпраці у сфері боротьби з фальсифікатами);  потенціал для співробітництва у галузі виробництва сільськогосподарської техніки.

  Результатом зустрічі стали конкретні домовленості щодо продовження практичної взаємодії з питань галузевої співпраці, які становлять взаємний інтерес.