• In English
  • Залізничники вживають усіх можливих заходів, щоб гарантувати безперебійні та безпечні перевезення пасажирів і вантажів
    опубліковано 25 жовтня 2014 року о 11:55

    Складні погодні умови (інтенсивний тривалий дощ при низькій температурі) стали причиною обледеніння контактної мережі і ускладнили рух електропоїздів, як наслідок, стали причиною збоїв у графіку на Одеській та Південно-Західній залізниці.

    Для боротьби з обмерзанням була задіяна вся спеціальна техніка: всі наявні маневрові тепловози, 22 локомотиви, обладнані вібропантографами і спеціальні дрезини служби електропостачання. Цілодобово працювали оперативні бригади по боротьбі з обмерзанням контактних проводів. Таким чином залізничникам вдалося мінімізувати наслідки стихії і збої в русі поїздів були незначними.

    "У складних погодних умовах при переході температур через нульову позначку залізничний транспорт залишається найбільш безпечним та надійним видом транспорту. Залізничники вживають усіх можливих заходів, щоб гарантувати безперебійні та безпечні перевезення пасажирів і вантажів", – запевнив начальник Департаменту безпеки Укрзалізниці Володимир Крот.