• In English
 • Започатковано нововведення щодо підвищення ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності
  опубліковано 22 жовтня 2014 року о 16:35

  Держземагентство України, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана, започаткувало обов’язкове направлення на розгляд до місцевих рад відомостей щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

  Так, починаючи з 15 жовтня цього року до органів місцевого самоврядування направлено 1025 клопотань щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою. Про це йшлося на нараді у Держземагентстві України.

  Органи місцевого самоврядування, у свою чергу, протягом десяти календарних днів мають можливість висловити позицію із зазначеного питання. Відсутність протягом цього строку мотивованих заперечень є мовчазною згодою на надання дозволу на розроблення відповідної документації із землеустрою.

  Запровадження такого нововведення сприятиме підвищенню ролі органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів.