• In English
 • Держкомтелерадіо: Вітчизняні ЗМІ не повинні давати себе використати в інтересах країни-агресора
  опубліковано 21 жовтня 2014 року о 17:27

  Директор департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення Богдан Червак заявив, що окремі зареєстровані в Україні друковані видання розміщують  на своїх шпальтах агітаційні матеріали Федеральної міграційної служби Російської Федерації, яка закликає українців переселятися до віддалених регіонів РФ.

  «Очевидно, що така редакційна політика насамперед переслідує комерційну вигоду. Однак, у нинішній ситуації, коли українську землю топчуть російські окупанти, ллється кров на Донбасі, набирає обертів інформаційна війна проти України, подібна діяльність фактично межує з державною зрадою», – зазначив Богдан Червак.

  Він нагадав, що відповідно до Закону «Про основи національної безпеки України» збереження та зміцнення демографічного і трудоресурсного потенціалу відноситься до основних напрямів державної політики з питань національної безпеки України. Отже, агітація за переселення до інших країн, надто ж до Росії, суперечить українському законодавству.

  «Не можна також обманювати своїх співвітчизників. Адже відомо, що піддавшись кремлівській агітації, громадяни нашої країни, як правило, потрапляють у характерні для російської глибинки жахливі соціально-побутові умови. Їх там всіляко принижують, підкреслюючи при цьому їхню другосортність», - заявив Богдан Червак.

  Директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо закликав редакції друкованих ЗМІ утримуватись від розміщення на своїх шпальтах ворожої агітації, не давати себе використовувати в інтересах країни-агресора.