• In English
 • Підписано меморандум про співпрацю МОЗ із громадськими організаціями
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 15:54

  20 жовтня підписано «Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством охорони здоров’я України і громадськими організаціями, які працюють у сфері охорони здоров’я».

  Меморандум укладено між Міністерством охорони здоров’я України в особі в.о. Міністра охорони здоров’я Василя Лазоришинця, Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація хворих на хронічний мієлолейкоз «Осанна», Міжнародним благодійним фондом «Здоров’я українського народу», громадською спілкою «Орфанні захворювання України», Всеукраїнською радою захисту прав та безпеки пацієнтів, Всеукраїнською громадською організацією «Зупинимо гепатит», Всеукраїнською асоціацією інвалідів розсіяного склерозу «ВАІРС», Всеукраїнським громадським об’єднанням інвалідів «Всеукраїнське товариство гемофілії» та Міжнародною діабетичною асоціацією України.

  Під час підписання Меморандуму в.о. Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець, заступник Міністра – керівник апарату МОЗ України Альона Терещенко та представники громадськості обговорили координацію спільних дій щодо екстреного забезпечення лікувально-профілактичних закладів лікарськими засобами та медичними виробами у відповідності до державних програм та центральних заходів, які фінансуються з державного бюджету.

  МОЗ України зобов’язалося сформувати і своєчасно надати перелік лікарських засобів та медичних виробів, залишки яких є критичними, а також забезпечити прийняття, розподіл та доставку лікарських засобів та медичних виробів в якості гуманітарної допомоги до лікувально-профілактичних закладів.

  Меморандум набрав чинності з моменту підписання і діятиме до 31 грудня 2014 року.