• In English
 • У МОЗ створено гарячу лінію для моніторингу забезпечення ліками регіонів України
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 16:04

  З метою контролю за наявністю ліків, вакцин та виробів медичного призначення в усіх регіонах України та можливості їх оперативного перерозподілу, у разі потреби, в Міністерстві охорони здоров’я діятиме гаряча лінія. Відповідне рішення прийняте Колегією МОЗ України.

  Зокрема, усю інформацію щодо відсутності тих чи інших лікарських засобів, вакцин та виробів медичного призначення в медичних закладах України їх керівники або громадяни можуть повідомити за телефонами: 0-800-801-333, (044)-200-07-85, (044)-200-07-81.

  «Ми створили оперативний штаб та гарячу лінію для того, щоб МОЗ мав правдиву інформацію з регіонів про наявність ліків та оперативно реагував на неї. Це дозволить повністю контролювати ситуацію в країні та в режимі реального часу робити перерозподіл ліків. Жоден хворий не має залишитися без ліків – тому ми запровадили екстрене забезпечення закладів охорони здоров’я лікарськими засобами та засобами медичного призначення за рахунок надлишків ліків в інших регіонах та гуманітарної допомоги», - зазначив в.о. Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець.

  Аналогічні штаби та гарячі лінії діятимуть при обласних департаментах та управліннях охорони здоров’я та в м. Києві.