• In English
 • В аеропорту «Бориспіль» успішно пройшла перевірка пошуково-рятувального забезпечення польотів
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 14:14

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України в ДП «МА «Бориспіль» відбулася цільова перевірка з питань організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден цивільної авіації. За результатами перевірки комісією відзначено високу професійну підготовку персоналу та повну готовність аеропорту до виконання робіт з аварійно-рятувального забезпечення польотів.

  До складу комісії увійшли фахівці Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування, Координаційного центру пошуку та рятування. Під час перевірки оцінювалася готовність підрозділів аварійно-рятувальної команди підприємства до пошуку і рятування в районі відповідальності аеродрому «Бориспіль». 

  9 жовтня проведено практичну перевірку готовності сил та засобів аеропорту  до проведення аварійно-рятувальних робіт, що пов’язані з можливою авіаційною подією на території аеродрому. В навчальному тренуванні взяли участь 120 рятувальників та спеціалістів, також було залучено 30  одиниць техніки.

  У головних повітряних воротах країни перевіряли стан оснащення пожежно-рятувальних підрозділів, організацію чергування пошукових та аварійно-рятувальних сил та засобів, оповіщення про авіаційні обставини з повітряним судном взаємодіючих органів управління, пошуково-рятувальних сил відповідно до визначених схем оповіщення в аеропорту.

  Окремо комісією перевірено готовність аеропорту до взаємодії з пошуково-рятувальними силами та органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Київській області та системи проведення авіаційного пошуку і рятування.