• In English
 • Українська делегація розпочала роботу на Повноважній конференції Міжнародного союзу електрозв’язку в Кореї
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 12:24

  20 жовтня у Пусані (Республіка Корея) розпочала свою роботу Повноважна конференція Міжнародного cоюзу електрозв’язку (ПК-14). У роботі конференції бере участь українська делегація на чолі з Головою Держспецзв’язку Володимиром Звєрєвим. На конференції, яка продовжиться до 7 листопада, буде розглянуто питання стратегії розвитку телекомунікацій, прийняття відповідних рішень і резолюцій, зокрема з питань застосування нових технологій і стандартів у сфері радіочастот і телекомунікацій, а також управління Інтернетом і побудови інформаційного суспільства.

  До складу делегації України також входять Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Корея Василь Мармазов, директор з питань радіочастотних присвоєнь Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Євген Хаїров, начальник управління міжнародного співробітництва Адміністрації Держспецзв’язку Оксана Крекота, начальник управління реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України Микола Щербина та інші співробітники Адміністрації Держспецзв’язку та УДЦР. З 25 жовтня Володимира Звєрєва змінить директор Департаменту стратегії розвитку зв’язку Адміністрації Держспецзв’язку Володимир Смоляр.

  У порядку денному першого тижня Повноважної конференції - міністерська зустріч керівників національних телеком-адміністрацій. Сьогодні, в 4:30 за київським часом, розпочалася церемонія відкриття конференції. У порядку денному першого дня Конференції - вирішення організаційних питань: обговорення структури Конференції, створення комітетів, призначення головуючих, розподіл документів, організація роботи. Перший, другий і третій дні будуть присвячені установчим засіданням комітетів, зустрічам голів делегацій один з одним та з керівництвом МСЕ, а також політичним виступам. Зокрема, на вівторок, 21 жовтня, заплановані як політичний виступ голови делегації України Володимира Звєрєва, так і його зустріч з Генеральним Секретарем МСЕ Хамадуном Туре. На четвер, 23 жовтня, заплановані вибори Генерального Секретаря МСЕ та його заступника. Вибори заступників Генсека МСЕ та директорів Бюро МСЕ продовжаться в п’ятницю.

  На другий тиждень Повноважної конференції заплановані вибори в радіорегламентний комітет МСЕ, в яких візьме участь представник України Євген Хаїров. На третьому тижні відбудеться голосування за резолюції МСЕ. Українська делегація на початку жовтня надала для розгляду проект резолюції UKR/84/1 щодо визнання втрати державою засобів електрозв’язку на території Криму внаслідок окупації, права на компенсацію, підтвердження використання українського міжнародного коду та повноважень української телеком-адміністрації щодо частотних присвоєнь на тимчасово окупованій території.

  Прес-служба Держспецзв’язку докладатиме всіх зусиль щодо інформування української громадськості та засобів масової інформації про перебіг Повноважної конференції МСЕ в Пусані.