• In English
 • Міста Київщини взяли участь у Європейському тижні місцевої демократії
  опубліковано 20 жовтня 2014 року о 12:13

  13-19 жовтня Україна разом із 47 державами-учасницями Ради Європи вже увосьме брала участь у проведенні Європейського тижня місцевої демократії – спільної ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету з питань місцевої та регіональної демократії.

  У рамках ЄТМД відбуваються круглі столи, семінари, «дні відкритих дверей» у місцевих радах, єдині дні інформування населення, зустрічі з молоддю, інші просвітницькі заходи про місцеву демократію та права людини.

  Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною європейською подією, що включає одночасно національні і місцеві заходи, які проводяться місцевими органами влади всіх держав-членів Ради Європи для поширення інформації про місцеву демократію і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

  Завданнями Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії.

  За рішенням Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи провідною темою ЄТМД 2014 року визначено: «Участь у демократії: обмін, пропозиції, рішення». Цього року міста Київщини також взяли участь у реалізації цієї ініціативи.