• In English
 • Громадська рада при Держкомтелерадіо визначила представників, які оцінюватимуть претендентів у наглядову раду суспільного мовника
  опубліковано 15 жовтня 2014 року о 16:43

  Громадська рада при Державному комітеті телебачення і радіомовлення визначила своїх представників до Громадської комісії з питань проведення конференцій всеукраїнських громадських об'єднань для обрання членів наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

  До Громадської комісії увійдуть Катерина М'ясникова, Світлана Остапа та Олександр Човган.

  Загалом до Громадської комісії мають входити 21 особа - по три представники від громадських рад при Нацраді, Держкомтелерадіо, Міністерстві культури, Міністерстві молоді та спорту, Міністерстві освіти і науки, Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та від Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

  Громадська комісія з питань проведення конференцій ВГО здійснюватиме оцінку відповідності ВГО та делегованих ними кандидатів вимогам, визначеним Законом України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» та вноситиме відповідні рекомендації Національній раді з питань телебачення і радіомовлення. Після цього допущені до участі в конференціях ВГО обиратимуть на конференціях представників до наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Конференції ВГО відбудуться з 8 грудня до 26 грудня включно, а саме у сфері:

  - освіти - 8 грудня;

  - науки - 10 грудня;

  - фізичного виховання та спорту - 12 грудня;

  - журналістики - 15 грудня;

  - правозахисній - 17 грудня;

  - захисту інтересів дітей та молоді - 19 грудня;

  - творчій - 22 грудня;

  - місцевого самоврядування - 24 грудня;

  - захисту прав осіб з особливими потребами - 26 грудня.