• In English
 • Відкрито регулярний рейс за маршрутом Стамбул - Херсон - Стамбул
  опубліковано 15 жовтня 2014 року о 16:38

  «Сьогодні відкрилася нова сторінка в історії Херсонщини: на таврійській землі приземлився перший літак зі Стамбулу. Новий маршрут «Turkish airlines» фактично відкрив для жителів області та прилеглих регіонів вікно в Європу та у цілий світ. Адже прибувши з Херсона до Стамбулу, далі можна відправитися в будь-яку точку світу, більш ніж у 260 направлень, які охоплює географія польотів компанії»,  - сказав голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов під час прес-конференції, яка відбулася в рамках урочистої церемонії відкриття рейсів за маршрутом Стамбул – Херсон – Стамбул  з частотою 4 рази на тиждень.

  Участь у прес-конференції також взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель, старший віце-призедент «Turkish airlines» з продажу та маркетингу Зія Ташкент, а також Генеральний консул Турецької Республіки в Одесі пані Нур Сагман.

  Під час свого виступу голова облдержадміністрації акцентував увагу на важливості співпраці з «Turkish airlines», а також запевнив, що зі свого боку облдержадміністрація зробить усе можливе, щоб вже навесні 2015 року з Херсона здійснювали рейси літаки до столиці України, а також на Франкфурт.

  «Зазначу, що 13 років тому подібний літак останній раз приземлявся в Херсоні, тому сьогоднішню подію важко переоцінити. Можна вважати, що саме сьогодні стартувала нова точка відліку глобального інвестиційного розвитку Таврійського краю», - сказав Андрій Путілов.

  Крім того, очільник області наголосив, що не слід зупинятися тільки на турецьких авіалініях, необхідно створювати здорове конкурентне середовище на ринку авіаперельотів у Херсоні. На його переконання, якщо через Херсон літатимуть літаки декількох авіакомпаній, то очевидно, що жителі та гості міста будуть отримувати більш якісні послуги, оптимальні ціни на квитки тощо. Зокрема, сьогодні є попит на польоти в Київ, а це, за словами Андрія Путілова, є прекрасною можливістю для українських авіакомпаній зайти на херсонський ринок для здійснення авіаперельотів своїми літаками.