• In English
 • Україна висловлює вдячність Німеччині за гуманітарну допомогу
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 18:38

  В.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький під час зустрічі з Федеральним Міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Ґердом Мюллером висловив вдячність Федеральному Уряду Німеччини за доставлений в Україну гуманітарний конвой із 112 вантажівок у вигляді житлових модулів та засобів першої необхідності. Це дозволить забезпечити комфортне проживання в осінньо-зимовий період сотень постраждалих та тимчасово переміщених з районів проведення антитерористичної операції громадян нашої країни.

  «Направлення Німеччиною гуманітарного конвою для Cходу України було розцінено як символ підтримки та солідарності Німеччини з нашою державою», - зазначив Валерій Пятницький.

  Під час зустрічі сторони обговорили кризову економічну ситуацію в Україні та програму першочергових дій Уряду України щодо її стабілізації, а також були розглянуті питання українсько-німецького фінансового та технічного співробітництва.

  Сторонами приділено особливу увагу невідкладної реалізації тих спільних проектів, що пов’язані зі стабілізацією ситуації на Cході України, відбудовою інфраструктурних і соціально значущих об’єктів Донбасу, безпосередньою допомогою жителям Донецької та Луганської областей.