• In English
 • Міністр аграрної політики та продовольства зустрівся із Послом КНР в Україні
  опубліковано 14 жовтня 2014 року о 16:44

  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка за ініціативи китайської сторони провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Чжаном Сіюнь.

  Зокрема, обговорено питання подальшої співпраці в рамках поставки кукурудзи до Китаю та виконання укладених раніше контрактів.

  Як наголосили представники китайської сторони, незважаючи на те, що контракт підписаний два роки тому, тільки зараз, завдяки ефективному менеджменту та управлінню з боку української сторони, відносини між корпораціями двох країн стали на шлях стабілізації та позитивної динаміки. Китайська сторона висловила впевненість у виконанні контракту Генеральної угоди.

  У свою чергу Міністр Ігор Швайка запевнив, що українська сторона докладе максимальних зусиль для виконання контракту, який є своєрідною візитівкою України у зовнішньоекономічному середовищі.

  На завершення Посол КНР наголосив, що з усієї інвестиційної діяльності Китаю в Україні позитивними виявилися тільки два проекти, одним із яких є сільськогосподарський.

  Тож, сторони домовились про планування найближчим часом візиту ділової місії України до Китаю з метою налагодження торговельно-ділових відносин.