• In English
 • Вінниччина продовжує допомагати бійцям тероборони готуватися до зими
  опубліковано 13 жовтня 2014 року о 09:33

  Вінницький 9-й батальйон територіальної оборони отримав польову лазню, 30 калориферних печей та зимову екіпіровку від обласної влади. Голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник знайшов мецената, який придбав морський контейнер та за власні кошти переобладнав його на польову лазню.

  «Підготовка до зими – це значний комплекс заходів. Для обласної влади питанням номер один є забезпечення належних умов нашим бійцям, аби пережити холоди. Разом із польовою лазнею відправляємо і машину дров, адже на Сході країни з цим проблеми. Також на потреби вінницького дев’ятого батальйону територіальної оборони ми відправляємо зимову екіпіровку. У комплект для наших земляків входить тепла куртка, штани, шкарпетки, шапка, взуття, каремат. Для того, щоб підготувати намети для холодів веземо дошки та брус для підлоги. Окрім цього, передаємо спеціальні печі для обігріву. Сподіваємося, що це трохи їх зігріє і підніме бойовий дух», – зазначив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

  Він підкреслив, що Вінниччина стала першою областю в Україні, яка передала в зону АТО польову лазню.

  За словами заступника командира 9-го батальйону територіальної оборони, підполковника Сергія Курілова, польова лазня за рахунок своєї мобільності дасть можливість два рази на тиждень помитися кожному бійцю.

  Також 9-й батальйон територіальної оборони отримав 30 калориферних печей від працівників пенітенціарної служби Вінниччини.

  Автоколону з черговою допомогою для потреб вінницького батальйону на Схід України Вінниччина відправили 10 жовтня.