• In English
  • Міністр культури передав дитячі обереги українським бійцям Миколаївського військового госпіталю
    опубліковано 13 жовтня 2014 року о 09:57

    У рамках робочої поїздки на Миколаївщину Міністр культури України Євген Нищук відвідав Миколаївський військовий госпіталь і поспілкувався з українськими бійцями, які там проходять реабілітацію після поранень, отриманих у зоні АТО.

    «Кожна наша поїздка обов’язково супроводжується або візитами до військових частин, або госпіталів, де наші хлопці проходять реабілітацію. Військові, медики та люди мистецтва дуже близькі, – зазначив Євген Нищук. – Тому необхідно підтримувати військових, направляти до них мистецькі бригади. З одного боку їм потрібна медична допомога, а з іншого – пісні, музика, або просто дружня бесіда з митцями допомагає емоціям вийти та позбутися відчаю, депресії чи болю за втраченими побратимами. Це дуже важливо – спілкуватися, щоб вони точно знали, що про них дбають, піклуються, шанують і пам’ятають».

    Окрім медикаментів від волонтерів, символічно у день художника України, військовим були також передані малюнки та аплікації дітей з українського дитячого центру «Барвінок» у містечку Йонкерс, штату Нью-Йорк.