• In English
 • Чергова партія книг "Бібліотечки для Донбасу" передана в Маріуполь
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 16:20

  Триває акція із збору книжок та передача їх захисникам та жителям Сходу, яку започаткував Держкомтелерадіо.

  Понад 50 українських видавництв надали свої книжки для подальшої передачі для мешканців Донбасу, у військові шпиталі та місця проживання вимушених переселенців. Як повідомив директор ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» Василь Продан, було зібрано кілька тисяч книжок – дитяча, художня література, навчальні та науково-популярні видання. Книги не залежуються на складах, при першій нагоді їх відправляють на Схід.

  Чергову партію книг повезла до Маріуполя Уповноважений Президента з мирного врегулювання на Сході Ірина Геращенко. Вона передала «мудрі подарунки» Маріупольському загону морської охорони, герої-прикордонники якого охороняють місто з моря; маріупольській міській лікарні, де розташовано тепер військовий госпіталь; та в компактний пункт розселення переселенців з Донбасу. В ньому мешкає зараз майже 150 переселенців, з них 40 дітей віком до 15 років.

  Також книги отримали бійці Українського війська, які обороняють місто від російсько-терористичних угруповань. Солдатам розвезли книжки прямо в бліндажі. Зараз, поки діє режим припинення вогню, вони мають можливість читати.

   Всі, хто отримав книги, дякували і видавцям, і ініціаторам акції. Особливо раділи подарункам діти. Вони поділили між собою книжки, враховуючи вік та вподобання.

   Наступний пункт, куди відправиться черговий комплект «Бібліотечки» - Запорізький госпіталь та мобільний польовий госпіталь 61.