• In English
 • Володимир Гройсман і Клаус Соренсенс обговорили взаємодію України з ЄС у контексті протидії військовій агресії на Сході України
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 17:00

  Сьогодні в Брюсселі відбулася зустріч Віце-прем'єр міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана з Директором Генерального директорату Європейської Комісії з цивільного захисту та гуманітарної допомоги Клаусом Соренсенсом.

  Сторони обговорили взаємодію з ЄС у контексті протидії військовій агресії на Сході України та мінімізації наслідків соціальної кризи у регіоні. Володимир Гройсман поінформував сторону ЄС про заходи, які вживаються Урядом для забезпечення постраждалих і вимушених переселенців належними умовами життєдіяльності, медичної та соціальної підтримки, реконструкції об'єктів інфраструктури та житлово-комунального фонду тощо.

  Було досягнуто домовленостей про спільну роботу фахівців з ЄС та України щодо оцінки збитків та першочергових заходів, спрямованих на відновлення Донбасу.

  Українська сторона звернула особливу увагу на численні факти порушень з боку Росії норм міжнародного права в частині незаконного переміщення та утримання українських громадян, у тому числі дітей, на території РФ.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що досягнення тривалого миру на Сході України є ключовим пріоритетом керівництва України. Володимир Гройсман відзначив, що лише дотримання усіма сторонами мирних домовленостей сприятиме відновленню життєдіяльності Донбасу.