• In English
 • Полк спецпризначення МВС "Азов" увійде до складу Нацгвардії, - Арсен Аваков
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 16:20

  Підрозділ зарекомендував себе під час бойових дій в зоні АТО. Аби полк міг розвиватися, було прийняте рішення про його передачу до складу Національної гвардії України. Спецпідрозділ комплектуватиметься за вищим розрядом. Сьогодні бійцям полку була передана бойова машина «Кугуар».

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що підрозділ зарекомендував себе спочатку в якості спецбатальйону добровольців, а потім і полку в реальних боях під Маріуполем та Донецьком. Сьогодні було прийняте рішення про початок процесу переведення полку особливого призначення «Азов» МВС України до складу Нацгвардії. Це дасть можливість дати підрозділу спеціальне комплектування та навчання його бійців, розпочати формування його штатів і резерву, а також передати йому бойову техніку.

  «Ми прийняли рішення у зв’язку з доктриною розвитку наших оборонних сил, що найкращий військовий розвиток цей полк буде отримувати у складі Національної гвардії», – наголосив Міністр внутрішніх справ.

  Бійці «Азова» отримали броньований автомобіль «Кугуар». Арсен Аваков зазначив, що така ж техніка передається підрозділу у Києві та Маріуполі, ще частина буде передана у Харкові та Дніпропетровську.

  Командир полку «Азов» Андрій Білецький зазначив, що наразі підрозділ знаходиться у стадії формування. На цьому тижні в його складі з’явився артилерійський дивізіон, який вже розпочав учбові стрільби. Є у складі полку і танковий підрозділ.

  «Сподіваюся, що полк продовжить свій бойовий шлях, і продовжить його з честю», – сказав Андрій Білецький.