• In English
 • Ігор Швайка перебуває з робочим візитом у Відні
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 16:16

  У ході візиту Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка відвідав виставковий центр "Blaue Lagune", де ознайомився з проектами "мобільних" будинків.

  Гендиректор центру Ерик Бенишек розповів про деякі проекти. Зокрема, і про технології енергозбереження, які використовуються в електронній системі функціонування внутрішнього обладнання будинків, наголосивши на тому, що наразі розглядається питання створення доступних моделей житла з функціями використання альтернативної енергетики.

  У свою чергу Ігор Швайка наголосив на зацікавленості української сторони у проектах, які передбачають системи збереження енергії. За словами українського Міністра, наразі стоїть завдання створення нової моделі села, яка б дозволила "осучаснити" українське село в очах молоді та залучити нових фахівців для розвитку аграрного сектору. Також Ігор Швайка наголосив, що подібний австрійському майданчик має з'явитися і в Україні.

  "Ми, маючи свої можливості розвитку сільськогосподарських територій та побудови системи роботи альтернативної енергетики, зацікавлені у створенні такого самого showroom на території України: чи то у Харкові, чи то у Києві, чи Львові. І питання створення таких майданчиків розглядатиметься найближчим часом",- сказав Міністр.