• In English
  • Броньовану техніку та озброєння, яку оглянув Президент України, вже направлено до прикордонних підрозділів
    опубліковано 09 жовтня 2014 року о 15:53

    Державна прикордонна служба України значно підвищила бойові можливості прикордонних підрозділів, що дислокуються на українсько-російському кордоні у зоні проведення антитерористичної операції. Броньовану техніку та озброєння, яке 7 жовтня було представлене Президенту України, вже направлено до новостворених підрозділів та окремих бойових комендатур на Сході України. Загалом у дорогу вирушила більша частина техніки, що демонструвалася. Решта буде також направлена на кордон найближчим часом.

    Варто зазначити, що таку техніку охоронці рубежу отримують не вперше.  Минулого місяця у зону АТО для посилення прикордонних позицій вирушило 6 бронетранспортерів, 8 вантажних автомобілів та 3 мікроавтобуси. Частина цієї броньованої техніки була передана  прикордонному відомству від Міністерства оборони України, інша закуплена за кошти спеціально виділені  Кабінетом Міністрів України.

    Автомобільні колони, які вибувають у підрозділи, також доставляють прикордонникам зимове спорядження та обладнання для забезпечення життєдіяльності підрозділів у складних погодних умовах.