• In English
 • Остап Семерак: Антикорупційні закони дадуть не менший ефект, ніж закон про держзакупівлі
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 14:22

  Антикорупційні закони дадуть не менший ефект, ніж закон про держзакупівлі. Таку думку висловив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак в ефірі телеканалу ТВі.

  Міністр нагадав, що «Уряд розпочав активно боротися з корупцією ще навесні, коли підготував для розгляду Парламенту Закон «Про здійснення державних закупівель». «Від того часу у нас більше немає скандалів з держзакупівлями», – сказав Остап Семерак. «Згадайте, скільки було скандалів в Україні з держзакупівлями до прийняття цього документа – і з «вишками Бойка», і Євро-2012, і закупівлею ягнятини за ціною діамантів. Після цього мені не пригадується жодного такого скандалу. Це говорить про те, що був підготовлений якісний документ, який став законом для регуляції державних закупівель», – зазначив урядовець.

  Водночас, як зауважив Остап Семерак, від часу ухвалення Закону «Про здійснення державних закупівель» «маса лобістів намагалися зробити в ньому дірки, аби імплементовувати туди корупційні схеми». «Проте безуспішно. Уряд не дозволив цього зробити», – підкреслив Остап Семерак.

  Новий Закон України «Про здійснення державних закупівель» Верховна Рада прийняла 10 квітня 2014 року.