• In English
 • Сергій Бочковський: 98 вантажівок з гуманітарною допомогою від Німеччини прибули до логістичного центру неподалік Києва
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 14:30

  “Сьогодні, 8 жовтня, близько другої години ночі, 98 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини прибули до логістичного центру неподалік Києва. Ще 14 вантажівок (всього український кордон перетнули 112 вантажівок) прибудуть до центру сьогодні, в другій половині дня. Станом на 12:00 рятувальники вже розвантажили 12 фур. Наразі триває розвантаження ще 12 вантажівок. До кінця дня, в цілому ми плануємо  розвантажити 30 фур”, - повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Він зазначив, що у вантажівках, які прибули вночі до місця призначення, знаходиться медичне обладнання, інвалідні візки, ліжка, ковдри, побутова техніка (холодильники, пральні машини) та теплий одяг для тимчасово переміщених осіб.

  Після прибуття та розвантаження всіх вантажівок співробітники Товариства Червоного Хреста в Україні спільно з рятувальниками доставлять гуманітарну допомогу за місцем призначення”, - сказав Сергій Бочковський.

  Нагадаємо, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. Допомога для України була надана відповідно до домовленостей між Канцлером ФРН Ангелою Меркель та Президентом України Петром Порошенком. Речі першої необхідності, побутові прилади та одяг для українців доправив Ганс-Йоахім Фухтель, Парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку, який перебував у першій вантажівці, що перетнула кордон України.