• In English
 • Цього літа оздоровилося понад 65 тисяч дітей Чернігівської області
  опубліковано 08 жовтня 2014 року о 09:36

  Цього літа оздоровилося та відпочило більше 65 тисяч дітей Чернігівської області, що складає 74,1% від їх загальної кількості. Дітлахи мали змогу набратися сил та відпочити як в обласних закладах оздоровлення, так і в таборах, санаторіях Одеської та Херсонської областей.

  За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, в області влітку функціонували всі 26 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (15 – комунальних, 11 – приватних), 506 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку, 1 наметове містечко. У цих закладах відпочило та оздоровилося майже 35 тисяч дітлахів. А 312 дітей з Чернігівської області мали змогу оздоровитися у Франції, Італії та Іспанії.

  На сьогодні, оздоровленням та відпочинком в області охоплено 99% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 80,6% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

  Окрім цього, влітку також було забезпечено оздоровленням 262 дитини зі східних областей країни.

  Загалом, на відпочинок та оздоровлення дітей у цьому році вже використано майже 61 мільйон гривень, що на 5 мільйонів більше ніж у минулому році. Показник фінансування зріс, в першу чергу, за рахунок збільшення коштів, передбачених для Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.