• In English
 • На Вінниччині учасники АТО отримали 221 земельну ділянку
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 10:36

  У Вінницькій області учасники антитерористичної операції отримали у власність 221 земельну ділянку загальною площею 39,54 гектара. Головне управління Держземагентства в області ухвалило 221 наказ про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних наділів.

  Зокрема: 211 наділів для ведення індивідуального садівництва на території Вінницького району площею 21,24 га; 6 – для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського, Хмільницького, Томашпільського районів площею по 2 га та на території Вінницького району – 0,30 га; 4 членам родин загиблих під час військових дій – для ведення особистого селянського господарства площею по 2 га на території Могилів-Подільського і Томашпільського районів.

  Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління Держземагентства звернувся 301 учасник АТО.

  Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції землевпорядники розглядають оперативно, у позачерговому порядку.