• In English
 • НКЦПФР повідомляє про обсяги торгів на фондових біржах у вересні 2014 року
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 10:22

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про показники, які характеризують торги на фондових біржах у вересні поточного року.

  Згідно з даними, зібраними Комісією, на фондових майданчиках спостерігається зростання обсягу укладених угод у порівнянні з минулорічними показниками: у вересні 2014 року виконано біржових контрактів на суму 93,99 млрд. грн., тоді як роком раніше обсяг таких угод становив 40,22 млрд. грн.

  Варто зауважити, що найбільший обсяг контрактів за видами фінансових інструментів зафіксовано з державними облігаціями (86,14 млрд. грн.), акціями (3,44 млрд. грн.) і облігаціями підприємств (2,43 млрд. грн.).

  Щодо розподілу за обсягами торгів на фондових майданчиках, то лідером стала біржа «Перспектива» (76,99 млрд. грн.), друге місце посіла «ПФТС» (12,6 млрд. грн.), а третє – «Придніпровська фондова біржа» (2,52 млрд. грн.)

  Детальнішу інформацію про біржову торгівлю цінними паперами можна переглянути на сайті Комісії у розділі «Моніторинг учасників фондового ринку».