• In English
 • Волинські енергетики збудували нову підстанцію
  опубліковано 03 жовтня 2014 року о 12:34

  Волинські енергетики вирішили у Любомльському районі проблему з електропостачанням як для МАПП «Ягодин», так і прилеглих населених пунктів. У селі Старовойтове збудували підстанцію 35/10 та повітряну лінію електропередач напругою 35 кіловольт. Таким чином лінію розвантажили, потужності збільшили, що дасть можливість і значної економії світла.

  Участь у відкритті об’єкта взяли голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Білець, почесний президент «Волиньобленерго» Анаталій Бурін, в.о. начальника Ягодинської митниці Андрій Андрейків, представники місцевої влади та виконавці будівельних робіт.

  Як зауважив Олександр Білець, відкриття цього об’єкта є визначною подією не лише для енергетиків, а й у цілому для області. Оскільки, збудувавши таку підстанцію, забезпечили належну роботу як сервісного, так і митного посту, прикордонних служб тощо. Він повідомив, що інвестиція в будівництво цього об’єкта сягнула 17 млн. грн. власних коштів. «Підстанцію збудували у стислі терміни – за чотири місяці. Проведена величезна робота багатьох структур: енергетиків, земельників, підрядних організацій, проектантів. У непростий для країни час об’єкт ввели в експлуатацію. Це наш – символічний крок у напрямку євроінтеграції України», - зауважив він.

  Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив на стратегічній важливості об’єкта у розвитку енергетичної інфраструктури району. «Люди оцінять проведену роботу. Тим більше, коли країна обрала впевнений курс до Європейського Союзу. Президент, під час підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, підкреслив, що Україна зробила остаточний вибір і прямує в об’єднану Європу. А для цього необхідно розбудовуватися, створюючи такі енергетичні потужності, що дозволяють сьогодні розвиватися промисловій, соціальній інфраструктурі прикордонного району», - зазначив він.