• In English
 • Режим Путіна зупиниться лише там, де його зупинять, - Олександр Сич
  опубліковано 02 жовтня 2014 року о 17:45

  Тоталітарному режиму Путіна не потрібні ні частина України, ні частина Європи – йому потрібний контроль над усім світом. Він марить відновленням геополітичного статусу СРСР і не гребує в цьому прагненні найбруднішими імперськими технологіями совєцької доби.

  Про це Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич заявив 1 жовтня 2014 року під час зустрічі із зарубіжними журналістами, що представляють Асоціацію іноземної преси.

  Урядовець наголосив, що російський режим витрачає колосальні кошти на системне дезінформування світової громадськості, намагаючись приховати реальний стан і суть подій, які відбуваються на територіях України, окупованих інтервентами.

  «Путінська пропаганда переконує світ у власній непричетності до злочинів на Сході України, закликаючи «домовлятися» з маріонетковими формуваннями, від імені яких озвучуються в підсумку вимоги Росії. Але справжнім «генералом» воєнних дій є Путін, який торпедує нинішнє перемир’я задля зміцнення плацдарму для подальшого вторгнення», - відзначив Олександр Сич.

  Віце-прем’єр-міністр запевнив іноземних журналістів у готовності Української держави до діалогу з усіма політичними силами, які визнають територіальну цілісність України та її незалежність, а також закликав демократичний світ до єдності дій у стримуванні російській експансії.

  «Історія вчить, що політика «умиротворення» агресора ціною поступок, неприйнятних для міжнародного права, лише провокує диктатора до нових порушень. Якщо Путіна не зупинити зараз, він піде далі. Після України прийде черга будь-якої з європейських держав. За власною потребою тоталітаризм не зупиниться – режим Путіна зупиниться там, де його зупинять», - підсумував Олександр Сич.