• In English
 • Укрпошта інформує про роботу відділень у Луганській та Донецькій областях
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 13:02

  Дбаючи про забезпечення потреб населення у послугах поштового зв'язку, зокрема на Сході України, Укрпошта інформує споживачів про роботу поштових відділень у районах та містах Донецької і Луганської областей, до яких можна надсилати пошту.

  У Донецькій області пересилання поштових відправлень здійснюється до районів: Артемівський (крім населеного пункту Комуна), Великоновосілківський, Волноваський, Володарський, Добропільський, Красноармійський, Костянтинівський, Краснолиманський, Мар’їнський, Олександрівський, Першотравневий та Слов’янський; а також міст обласного підпорядкування: Авдіївка, Артемівськ, Вугледар, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Красноармійськ, Костянтинівка, Маріуполь, Новогродівка, Селидове, Слов’янськ. Працюють відділення поштового зв'язку й у Донецьку - № 1, 12, 17, 30, 48, 50, 54, 62, 92, 111, 117; і у Макіївці - № 14, 41, 56, 57.

  До Донецька та Макіївки приймаються лише реєстровані поштові відправлення без здійснення доставки адресату (лише до поштового відділення). Вручення здійснюється у відділеннях поштового зв’язку.

  У Луганській області пошту можна надсилати до відділень у районах: Біловодський, Білокуракинський, Кремінський, Марківський, Міловський, Новоайдарський, Новопсковський, Сватівський, Старобільський та Троїцький; і міст обласного підпорядкування: Лисичанськ, Рубіжне та Сєверодонецьк.

  Про будь-які зміни у роботі відділень Укрпошта обов’язково повідомлятиме споживачів.