• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 13:28

  Прикордонні підрозділи продовжують здійснювати охорону та захист державного кордону України в умовах складної та напруженої обстановки на українсько-російському кордоні, викликаної військовою агресією РФ проти України.

  Протягом минулої доби обстановка характеризувалася подальшим порушенням бойовиками режиму припинення вогню, введеного за ініціативи Президента України, а також продовженням перегрупування ЗС РФ та НЗФ і нарощенням їх боєздатності.

  Впродовж доби бойових зіткнень прикордонних підрозділів з незаконними збройними формуваннями та порушення повітряного простору України літальними апаратами авіацією не зафіксовано.

  Водночас незаконні збройні формування продовжують вести активну діяльність у прикордонних районах та нарощують вогневу міць. Зокрема, бойовики НЗФ продовжують передислокацію особового складу та проводять посилення блокпостів. Усіх «місцевих» терористів з м. Новоазовськ передислоковано на блокпости ближче до Маріуполя. На заміну їм до Новоазовська прибуло понад 100 бойовиків, які перед цим пройшли комплексні бойові навчання.