• In English
 • Мінсоцполітики: 110 українських дітей повернулися з відпочинку у Грузії
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 12:30

  110 українських дітей спецрейсом повернулися із Грузії, де вони оздоровлювалися та відпочивали у місті Анакліа на запрошення Уряду цієї держави. В аеропорту „Київ” їх зустріла заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович, яка щиро привітала юних мандрівників із поверненням додому.

  „Приємно бачити щасливі й усміхнені обличчя. Діти просто переповнені враженнями. Значить, зусилля обох сторін – української та грузинської – того були варті”, - сказала Наталія Федорович.

  Вона також повідомила, що Мінсоцполітики спільно з міжнародною спільнотою, благодійними та громадськими організаціями й надалі активно шукатимуть можливості додаткового оздоровлення українських дітей. Адже цього року, у звязку з політичними подіями та проведенням антитерористичної операції, чимало дитячих закладів не функціонували.

  „Це не остання група дітей, яка побувала у Грузії. Нині з урядами цієї країни та Польщі (там також оздоровилися 203 дитини) обговорюємо плани направлення груп на жовтень-грудень. Готові прийняти дітей і в Молдові. Ми безмежно вдячні всім, хто може і хоче допомогти Україні у цьому питанні”, - підкреслила заступник Міністра.