• In English
 • Для бійців Житомирського 10-го батальйону територіальної оборони придбали 63 бронежилети
  опубліковано 01 жовтня 2014 року о 11:50

  Для бійців Житомирського 10-го батальйону територіальної оборони придбали 63 бронежилети. Про це повідомив завідувач сектору мобілізаційної роботи Житомирської облдержадміністрації Михайло Горобець. Він нагадав, що рішенням депутатів обласної ради від 26 червня 2014 року було виділено 2,5 млн. грн. на виконання програми матеріально-технічного забезпечення 10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України в Житомирській області, зокрема на забезпечення військовослужбовців батальйону бронежилетами та касками.

  За словами Михайла Горобця, за виділені кошти раніше було придбано 240 бронежилетів, а сьогодні до місць розміщення рот батальйону доставлено ще 63 одиниці цих вкрай необхідних для наших військових засобів захисту. Окрім цього, бійці батальйону отримали бронежилети за кошти, зібрані жителями районів та представниками громадських організацій Житомирщини.

  На даний час військовослужбовці 10-го батальйону територіальної оборони забезпечені бронежилетами на 80-85%. Якісні шоломи виробляють за кордоном, тому з їх придбанням є проблеми. Для батальйону придбано 2 тепловізори, потрібен ще один.

  10-й батальйон територіальної оборони повністю сформований із добровольців, зараз охороняє південь нашої держави. Бойовий підрозділ укомплектований особовим складом на 90%. Отже, молоді люди, які бажають потрапити до цього військового формування, мають прийти до військкомату, де їх оглянуть медики. Підготовку вони пройдуть на Новоград-Волинському полігоні.