• In English
 • Надходження у місцеві бюджети Миколаївщини на 9,1% перевищили планові показники
  опубліковано 30 вересня 2014 року о 10:06

  У період із січня по серпень поточного року у місцеві бюджети Миколаївської області понад плану мобілізовано 69,6 млн. грн., а бюджетні призначення, прийняті місцевими радами, виконано на 105,3%. Про це йшла мова на зустрічі голови обласної ради Тараса Креміня із начальником Головного управління міністерства доходів України у Миколаївській області Володимиром Копицею.

  Усього територіальними органами відомства у місцеві бюджети мобілізовано 1 392,3 млн. грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку у порівнянні з аналогічним періодом  минулого року ( + 9,1%, або 115,9 млн. грн.).

  Учасники зустрічі звернули увагу на те, що за цей період часу вдалося на 30,1 млн. грн. погасити  заборгованість підприємств області з заробітної плати. За словами В.Копиці, це вдалося зробити завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади та контролюючих органів.

  Голова обласної ради поцікавився, як на Миколаївщині проводиться робота з легалізації робочих місць на селі, отже цьому питанню впродовж останніх місяців приділяється значна увага зі сторони депутатського корпусу.

  Якщо у 2012 році кількість працюючих у галузі сільського господарства складала 20455 найманих працівників, то вже в цьому році вона зросла до 22558 чоловік. Збільшилася і заробітна плата найманого сільгосппрацівника. Сьогодні вона складає 2519,6 грн. проти 1318,47 грн. у 2012 році.

  В цілому, збільшення питомої ваги надходжень по податку з доходів фізичних осіб від СГД сільськогосподарської галузі відбулося майже на 10,2 %, що забезпечило 18,3 млн. грн. додаткових надходжень у місцеві бюджети.

  Крім того, збільшенню надходжень сприяє робота із встановлення фактів здійснення господарської діяльності без державної реєстрації, використання праці найманих працівників без її належного оформлення. Так, протягом січня-серпня в ході проведення перевірок виявлено 4721 неоформленого найманого працівника. Донараховано 1733 тис. грн.. податку на доходи фізичних осіб зі штрафними санкціями, з яких 1614 тисяч грн.. сплачено до місцевих бюджетів.