• In English
 • Україна поділяє європейський вибір шляху до енергетичної незалежності та запрошує інвесторів
  опубліковано 30 вересня 2014 року о 09:54

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час виступу на Європейському Форумі з енергетичної безпеки, 26 вересня у м. Брюссель, наголосив, що Україна поділяє європейський вибір шляху до енергетичної незалежності та запрошує інвесторів.

  «Сьогодні Держенергоефективності активно працює над створенням умов для заміщення використання газу. Це питання першочергове і потребує невідкладного вирішення» - зазначив Сергій Савчук, презентуючи останні урядові ініціативи у сфері енергоефективності на дискусії «Вирішення проблеми енергетичної залежності України».

  Разом із тим Голова Держенергоефективності підкреслив стратегічну вагомість розвитку відновлюваної енергетики як у контексті зміцнення енергетичної безпеки, так і з огляду на  глобальні тренди економічного зростання.

  «Перед нами стоїть мета досягти 11% відновлюваної енергії у кінцевому споживанні енергоресурсів до 2020 року. З одного боку – це  досить амбітне прагнення, з іншого – життєва необхідність для майбутнього сталого розвитку нашої держави» - зауважив Голова Агентства.

  За словами С.Савчука, запорукою динамічного розвитку відновлюваної енергетики та використання альтернативних видів палива  в Україні стануть законодавчі ініціативи і фінансові механізми, розроблені Агентством для заохочення інвестицій у ці галузі.

  «Ми відкриті для співпраці, готові до конструктивного діалогу та реалізації конкретних ініціатив. Український та іноземний інвестор завжди знайдуть надійного партнера в особі нашого Агентства», - наголосив Голова Держенергоефективності.