• In English
 • Мінагрополітики: Українські та чеські фахівці готові до співпраці у галузі біопалива
  опубліковано 29 вересня 2014 року о 15:34

  У Мінагрополітики відбувається зустріч за участю Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки, заступника Міністра з питань євроінтеграції Владислави Рутицької та Міністра сільського господарства Чеської Республіки Маріана Юречка.

  "Наше завдання - наповнювати той стратегічний, стрижневий шлях реальними економічними зв'язками та напрацюваннями", - зауважив Міністр аграрної політики та продовольства України,  відзначаючи, що Україна чітко визначила європейський напрямок, як основу своєї політики.

  У свою чергу заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька поінформувала чеську делегацію про виробничі та експортні можливості нашої країни та розповіла про вже існуючі та планові проекти на шляху до євроінтеграції.

  Міністр сільського господарства Чеської Республіки Маріан Юречка наголосив на готовності надати підтримку Україні як з боку Республіки, так і з боку Євросоюзу, в якому пан Юречка представлений.

  Крім того, Міністр сільського господарства Чеської Республіки висловив зацікавленість у тісній співпраці фахівців у галузі біопалива та побудові енергетичної незалежності. Також сторони підтвердили готовність до співпраці у науковій, освітній сферах, в галузі ветеринарної медицини та до обміну науковими працівниками та освітянами для розширення досвідної бази обох країн.