• In English
 • Володимир Хоменко: Перед нами стоїть завдання створення якісно нової системи, вільної від корупції
  опубліковано 29 вересня 2014 року о 15:37

  26 вересня у Національному університеті ДПС України в Ірпені відбувся випуск офіцерів факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції. Цього дня 212 випускників – магістрів і спеціалістів – отримали дипломи юристів, 14 з них – із відзнакою. Наказом Державної фіскальної служби випускникам присвоєно спеціальне звання «лейтенант податкової міліції», і вже у понеділок вони приступлять до несення служби в різних регіонах нашої держави.

  Участь у заходах взяв Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України, генерал-полковник міліції Володимир Хоменко. Під час візиту він оглянув матеріальну базу університету, відвідав навчальні аудиторії, казарми, поспілкувався із професорсько-викладацьким складом факультету та випускниками-відмінниками.

  У вітальному слові випускникам Володимир Хоменко окреслив основні завдання і перспективи розвитку ДФС України, вказав на важливість модернізаційних процесів, які мають починатися, насамперед, із кадрового складу.

  «Крім основної задачі податківців – забезпечення надходжень до державної казни, сьогодні перед нами стоїть завдання створення якісно нової системи. Системи, яка буде дієвою і вільною від корупції. В якій будуть працювати молоді фахові спеціалісти – Ви», – наголосив під час свого виступу Володимир Хоменко.

  Також посадовець зауважив, що саме вони, чесні молоді спеціалісти потрібні у ДФС та Службі фінансових розслідувань, яку незабаром буде створено:

  «Ми робимо ставку на молодь. Саме у вас ми бачимо майбутнє нової Служби європейського зразка. Ваші знання, помножені на енергію та юнацький максималізм, дозволять досягти того, що не під силу стандартному підходу і старим інструментам. І основне – працюйте на свій авторитет сьогодні, а завтра він працюватиме на Вас”.