• In English
 • Мінагрополітики розробляє перелік нових спеціальностей, а також переглядає класифікатор професій відповідно до вимог сьогодення
  опубліковано 29 вересня 2014 року о 15:16

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України провели перемовини з представниками Львівської державної адміністрації та відвідали потенційні бази стажування студентів – провідні аграрні компанії Львівщини. Зустрічі відбулися у рамках проекту Організації економічного співробітництва та розвитку з питань стажування студентів аграрних спеціальностей.

  У межах зазначеного проекту Мінагрополітики працює над вдосконаленням нормативно-правових засад для організації та забезпечення стажування українських студентів-аграріїв у відповідності до вимог сучасного виробництва.

  Крім того, велика увага приділяється відповідності навчальних планів стосовно обсягів теоретичної та практичної складових, а також залучення роботодавців задля формування програм стажування студентів.

  Водночас Мінагрополітики України розробляє перелік нових спеціальностей, а також переглядає класифікатор професій відповідно до вимог сьогодення та у відповідності до нових нормативних актів у сфері освіти.