• In English
 • Валерій Гелетей: Разом з армією відроджується обороноздатність держави
  опубліковано 23 вересня 2014 року о 18:36

  На цьому сьогодні, 23 вересня, наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей під час робочої поїздки до Житомира.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства зазначив, що виділені для потреб Збройних Сил України досить значні кошти витрачатимуться раціонально, з максимальною ефективністю.

  «Міністерство оборони може відремонтувати десять одиниць військової техніки, або купити одну. Зрозуміло, що в нинішніх умовах ми вибиратимемо кількість», – зауважив генерал-полковник Валерій Гелетей.

  Він підкреслив надзвичайну важливість зустрічей на підприємствах з людьми, які безпосередньо забезпечують ремонт та модернізацію бойової техніки для Збройних Сил України та інших силових структур.

  «Мета візиту – ознайомлення з виробничими потужностями і колективом, аби зрозуміти, чи дозволяють вони у повному обсязі виконувати завдання, які ставить Міноборони перед підприємством, наскільки якісно буде відремонтована техніка і наскільки ефективно вона буде застосована в майбутньому в зоні АТО», – повідомив генерал-полковник Валерій Гелетей.

  За словами Міністра оборони, порівнювати потенціал ЗС України з російською армією, спираючись на кількісні показники техніки не можна. Разом з тим, генерал-полковник Валерій Гелетей наголосив, що в Україні є достатньо техніки та підприємств, які можуть відремонтувати або виготовити сучасні зразки ОВТ.

  Він повідомив, що тільки з Житомирським бронетанковим заводом Міністерство оборони України в рамках оборонного замовлення підписало договорів на суму понад 280 млн. грн.

  «Потужності цього заводу дозволяють з високою ефективністю, в максимально стислі терміни випускати продукцію для подальшого направлення в район проведення АТО», – зазначив генерал-полковник Валерій Гелетей.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства також повідомив, що на даний час додатково аналізуються і вивчаються підприємства вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

  «Ми переглядаємо усю концепцію обороноздатності держави. Ми повинні розуміти, що сьогодні потрібно Українській армії – не лише в галузі ремонту, а й розробки нових, перспективних зразків. Україна завжди була потужною державою, яка виготовляла зброю. Не тільки виготовляла, але й продавала. Це також повинно бути для України пріоритетом», – сказав генерал-полковник Валерій Гелетей.