• In English
 • У столиці відбувся Марш миру
  опубліковано 19 вересня 2014 року о 15:27

  Сьогодні в Києві відбувся Марш миру, приурочений до Міжнародного дня миру. Представники міськдержадміністрації, громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу поклали квіти до пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані, а потім пішою ходою пройшли до Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років», де відбувся мітинг.

  Від імені міської влади заступник голови КМДА Михайло Радуцький привітав усіх учасників ходи з Міжнародним днем миру та побажав киянам і всім українцям мирного неба: «Сподіваюсь, що наступного року Україна святкуватиме цей день вже як самостійна вільна держава, на землі якої не лунають постріли та не гинуть люди».

  Довідково

  Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати 1982 року. День миру в Україні встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. У Києві марш проводиться щорічно за участю представників громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу і керівництва міста.