• In English
 • Мінсоцполітики: Виплати пенсій та соцдопомог профінансовано у 22 районах та містах Донецької області та 13 - Луганської
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 20:35

  Станом на сьогодні виплати пенсій та грошових допомог профінансовано в 22 районах та містах Донецької області. Громадяни можуть отримувати кошти через поштові відділення  та установи банків  в  містах Дзержинськ, Димитрів, Дружківка, Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь, Селидове, Новоградівка, Вугледар, Артемівськ та Артемівський район, Добропілля та Добропільський район, Костятинівка та Костятинівський район, Красноармійськ та Красноармійський район, Слов’янськ та Слов’янський район, а також в Олександрійському, Волноваському, В-Новоселківському, Володарському, Мар´їнському та Першотравневому районах.

  У містах Авдіївка та Дебальцево виплати здійснюються через банківські установи.

  У Луганській області виплати пенсій та грошових допомог профінансовано в 13 районах та містах через поштові відділення та установи банків. Це, зокрема, Лисичанськ, Рубіжне, Северодонецьк, а також Біловодський, Білокуракінський, Кремінський, Марківський, Міловський, Новоайдарський, Новопсковський, Сватівський, Старобільський та Троїцький райони.

  Загалом по країні профінансовано понад 10 млрд. грн. вересневих пенсій. Місячна потреба пенсійних коштів становить 23, 7 млрд. грн.