• In English
 • Рятувальники отримали сучасне обладнання для оперативної ліквідації пожеж
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 20:28

  Професійність рятувальників та сучасна спецтехніка є ідеальним тандемом на шляху до оперативної та ефективної ліквідації надзвичайних ситуацій. Співробітники ДСНС Українице фахівці високого рівня, які мають всі необхідні навички та знання для швидкого та якісного прийняття правильних рішень під час допомоги людям. Проте й вони потребують собі в поміч вірних та надійнихдрузів” – сучасну техніку.

  Саме тому, з нагоди Дня рятувальника, виробники однієї з провідних компаній України, що спеціалізується на пожежній техніці, подарували сьогодні Службі порятунку сучасне пожежне обладнання. Зокрема, це пожежні стволи RAMBOJET 02, які використовуватимуться для ліквідації загорання, та вогнегасний засіб водно-пінний аерозольний FireBuster.

  Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у місті Києві Валерій Борис отримав подарунок від представників компанії та подякував за  таку підтримку, турботу та небайдужість до тієї важливої роботи, які виконують рятувальники.

  Обладнання, яке ми сьогодні отримали, буде випробовуватися рятувальниками протягом кварталу і вже потім можна говорити про плюси та мінуси у використанні. Проте вже зараз можна сказати, що стволи такого класу є ефективними для роботи стаціонарних АЗС чи пожежних кранів. Адже таким чином до приїзду пожежних можна зменшити площу поширення вогню”, - сказав Валерій Борис.

  Нове пожежне обладнання  він одразу ж передав 25-й Державній пожежно-рятувальній частині - одній із  найбільшою за площею в Європі та одній з найпередовіших за оснащенням. А зараз ця частина  ділить перше місце в Європі з пожежною частиною у Німеччині. Рятувальники, у свою чергу, одразу ж випробували обладнання під час ліквідації умовної пожежі.