• In English
 • Бійці Сумського прикордонного загону, які несли службу на Сході України, повернулися додому
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 16:23

  Бійці Сумського прикордонного загону, які несли службу на Сході України, повернулися додому. На головну площу міста прийшли сотні сумчан, аби привітати, підтримати, потиснути руку справжнім Героям.

  Жителі обласного центру зібралися задовго до прибуття прикордонників. Люди підготувалися до зустрічі ретельно: оркестр, море квітів, дехто тримав у руках плакати з патріотичними написами, дівчата вдягли вишиванки.

  Уся площа потонула у національних кольорах, завмерла в очікуванні – з хвилини на хвилину мають з'явитися ті, кого чекали так довго, за чиє життя молилися і хвилювалися.  

   І ось вони, змучені, виснажені, але з почуттям виконаного обов’язку повертаються на Батьківщину.

  Прикордонників зустрічають батьки, дружини з дітьми, рідні, знайомі. Усі присутні в єдиному пориві скандують «Герої!», «Дякуємо!». Хлопчики і дівчатка з вигуками: «Тато повернувся!», – чимдуж мчать до батьків і завмирають в їх обіймах. Ніхто не стримує сліз. Сьогодні на Сумщині справжнє свято!

  Зі словами вдячності до бійців звертається керівництво прикордонного загону, представники обласної влади.

  «Прикордонники з честю та гідністю виконали покладене на них завдання, в небезпечних умовах вони захищали непорушність державного кордону та спокій мирних громадян», – прокоментував голова облдержадміністрації Володимир Шульга.

  За вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку на державному кордоні під час виконання службових обов'язків у зоні АТО Грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджено першого заступника начальника відділу прикордонної служби «Шалигіне» імені П.Калнишевського Сумського прикордонного загону Віктора Хроленка. Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджено контролера-начальника групи відділення тимчасового тримання відділу по роботі з іноземцями та адміністративного провадження штабу Владислава Марченка.