• In English
 • Показники роботи Державної продовольчої зернової корпорації залишаються високими, – Ігор Швайка
  опубліковано 12 вересня 2014 року о 16:17

  Під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки у Державній продовольчій зерновій корпорації України відбулася економічна нарада щодо проміжного підбиття підсумків збирання ранніх зернових.

  «Ми повністю відійшли від тіньових систем минулої влади. Зараз це тільки чесна та ефективна робота», – сказав на засіданні голова правління ДПЗКУ Петро Вовчук. Зокрема, на нараді було названо регіони, які демонструють найкращі показники. Серед лідерів – Харківщина та Херсонщина.

  За три місяці поточного року в Україні експортовано 1 млн. 200 тис тонн зернових. Зараз ДПЗКУ проводить роботу щодо продовження співпраці з Китаєм в рамках підписаних раніше контрактів. Також, Корпорація веде підготовку до експорту пшениці у Народну Республіку Бангладеш, про що було домовлено під час нещодавньої зустрічі Міністра Ігоря Швайки з Міністром продовольства Бангладешу.

  Крім того, під час наради Ігор Швайка доручив вже підготувати реалістичний план роботи з конкретними заходами на наступне півріччя. «Я вас прошу надавати мені пропозиції замість прохань та вимог. Нам потрібен конструктив в роботі. Варто враховувати умови, в яких доводиться працювати. В Україні війна не тільки торгова, але й фактична. Це все вплине на вашу роботу. Варто вже зараз формувати резервний фонд, який дозволить працювати далі. В цьому році показники роботи ДПЗКУ залишаються високими», - сказав Ігор Швайка.

  До речі, найближчим часом ДПЗКУ плану провести модернізацію сушильного обладнання та перевести підприємства на альтернативні види палива і т.д.