• In English
 • Мінагрополітики запроваджує заходи для зменшення імпорту дитячого харчування
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 18:20

  Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України, представники підприємств-виробників, науковці 9 вересня беруть участь у Другій галузевій науково-практичній конференції «Дитяче харчування: перспективи розвитку та інноваційні технології», у рамках якої розглядають найважливіші проблеми у галузі дитячого харчування.

  У своєму зверненні до учасників конференції директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Олександр Куць проінформував про окремі результати харчової та переробної промисловості у поточному році і зазначив, що наразі ми бачимо зростання обсягів виробництва вітчизняних продуктів дитячого харчування.

  Керівник Департаменту Мінагрополітики зазначив: «За півроку 2014-го збільшилося на 7,9% виробництво продуктів дитячого харчування і досягло 17,3 тис. тонн. А що стосується виробництва сиру кисломолочного та виробів з нього для дитячого харчування, то тут спостерігається збільшення на понад 19%; молока для дитячого харчування – на 10,2%; соків – на майже 43%. Варто відзначити, що на внутрішньому ринку частка вітчизняного виробництва сягає майже 73%».

  Водночас Олександр Куць наголосив і на сучасних системах контролю за якістю продуктів дитячого харчування, які запроваджуються на виробництві. До речі, на сьогодні система НАССР введена на всіх підприємствах з виробництва продуктів дитячого харчування.

  Крім того, Мінагрополітики працює над питанням збільшення вітчизняних виробничих потужностей для виготовлення консервів для дітей раннього віку. Мова йде про збільшення потужностей нових виробництв на 300 тонн на рік. Це дозволить ще зменшити імпорт дитячого харчування і поступово завоювати ринки інших країн.