• In English
 • Дмитро Булатов: Позитивні емоції потрібні бійцям не менше за ліки
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 18:26

  9 вересня на озері "Трофейне" (с. Личанка. Київська область) відбувся реабілітаційний риболовний фестиваль для бійців української армії та Національної гвардії України, учасників бойових дій у зоні АТО.

  У фестивалі "Сила духу і сила природи" взяли участь 30 бійців української армії та Національної гвардії України, які зараз проходять лікування та реабілітацію в Центральному військовому госпіталі у Києві.

  Ініціатором заходу став Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов. "Я регулярно спілкуюся із пораненими бійцями в госпіталі. Як і сотні українців ми допомагаємо цим хлопцям, які ризикували своїм життям за Батьківщину. На мою думку, мотивація і позитивні емоції їм потрібні не менш ніж ліки, гроші, книжки, їжа. Ми вже возили хлопців на футбольні матчі, які проходять на НСК "Олімпійський". Згодом виникла ідея цього невеликого фестивалю. Керівництво Центрального військового госпіталю, командування Нацгвардії, Міністерство оборони підтримало нашу ініціативу", – зазначає Міністр молоді та спорту. Він підкреслив, що цей захід був проведений виключно на кошти небайдужих осіб.

  Фестиваль традиційно завершився частуванням рибацькою юшкою. Кожен з учасників отримав диплом-подяку від Міністерства молоді та спорту.

  Також Дмитро Булатов від імені Міністерства подякував співорганізатором заходу – Київській обласній адміністрації, Управлінню рибоохорони в Київській області, ВГО "Асоціація рибалок України" та керівникові "Карп Мастер Клуб" Сергієві Мамалату за активну участь та небайдужість.