• In English
  • Зірки української естради та телешоу завітали на полігон до піхотинців
    опубліковано 09 вересня 2014 року о 17:40

    До військовослужбовців батальйонної тактичної групи 24 окремої механізованої бригади, які проходять бойове злагодження на одному з полігонів на Львівщині, з польовим концертом завітали переможець конкурсу «Голос країни» Павло Табаков, фіналіст телевізійного шоу «Україна має талант» скрипаль Олександр Божик, співачка Ірина Федишин та дитяча студія балету «Життя» – «Смайлики».

    Для стомлених вояків прозвучали українські шлягери, а Павло Табаков навіть заспівав караоке разом із солдатами. Найменші артисти потішили бійців не лише танцями, але й заохотили їх до участі у флешмобі: на аркушах паперу хлопці та дівчатка робили відтиски жовтою і синьою фарбою своїх долонь, а згодом до них приєдналися і солдати-піхотинці. Один примірник такого малюнку «Смайлики» подарували батальйону як колективний оберег та згадку про те, що удома солдатів очікують діти. А другий примірник малята залишили на згадку собі.

    Наприкінці концерту військові разом із артистами виконали Державний Гімн України. А представник командування бригади нагородив гостей грамотами за відмінно організований культурний захід.