• In English
 • Мінагрополітики розпочало підготовку до виставкових заходів, які відбудуться у наступному році
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 17:44

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулось засідання Ради з питань виставкової діяльності. Підбиваючи підсумки ХХVІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2014» та для підготовки на належному рівні у наступному році виставкових заходів, було розглянуто пропозицій щодо термінів та місця проведення наступної виставки «Агро-2015».

  Крім того, обговорено питання щодо основних критеріїв, які беруться до уваги членами Ради при визначенні розпорядника виставки та при розгляді попередніх заявок компаній щодо їхнього залучення до участі в організації проведення виставки «Агро-2015».

  Довідково: Виставка «Агро-2014» проходила 4-7 червня 2014 року у національному комплексі «Експоцентр України».

  У заході брали участь близько тисячі учасників. Серед них – члени Уряду, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери і фахівці компаній з 16 країн світу.

  У рамках «Агро-2014» відбулися виставки сільгосптоварів, ветеринарії, товарів для тваринництва, конярства, рибного господарства, біоенергетики, органічних продуктів, сільгосптехніки, рослинництва, агрохімії, виноробства та грибної індустрії.