• In English
 • Міністр молоді та спорту України і голова НОК Алжиру домовилися про майбутню співпрацю
  опубліковано 08 вересня 2014 року о 15:08

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов зустрівся з делегацією Національного олімпійського комітету Алжиру на чолі з її президентом паном Мустафою Бераффом.

  ацікавленість у досвіді України в сфері фізичної культури з боку інших держав завжди приємна. В свою чергу нам корисно дізнаватися про державну політику інших країн, особливо зараз, коли Міністерство разом із спортивною спільнотою працює над реформуванням галузі", - зазначив Дмитро Булатов під час зустрічі у Міністерстві молоді та спорту.

  В свою чергу президент НОК Алжиру запропонував Міністерству молоді та спорту налагодити двостороннє співробітництво на рівні державних органів сфери фізичної культури і спорту,  зокрема щодо організації спільних тренувань, обмінів тренерами, проведення товариських матчів тощо.

  Дмитро Булатов запевнив Мустафу Бераффа у готовності Міністерства разом із Національним олімпійським комітетом України налагоджувати  відносини у спортивній сфері між нашими країнами.

  У зустрічі також взяли участь президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник Міністра – керівник апарату Міністерства Ігор Гоцул, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.