• In English
 • Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Сенатором США, членом комітету з питань збройних сил Джоном Маккейном
  опубліковано 04 вересня 2014 року о 20:24

  У четвер, 4 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Cенатором США, членом комітету з питань збройних сил Джоном Маккейном.

  Глава Уряду висловив високу оцінку активній позиції американського Сенату щодо підтримки України в боротьбі з російською агресією.

  Арсеній Яценюк і Джон Маккейн обговорили поточну безпекову ситуацію у Донецькій і Луганській областях. Прем’єр-міністр України висловив переконання у тому, що оголошений Володимиром Путіним так званий «план» для врегулювання ситуації в Україні є спробою приспати пильність міжнародного співтовариства та приховати факт агресії російських регулярних військ на Сході.

  Глава Уряду підтвердив потребу України у військово-технічній допомозі міжнародного співтовариства для захисту від агресора. Українська сторона розраховує на солідарність партнерів і союзників, наголосив Арсеній Яценюк, відзначивши ключову роль США та Європейського Союзу.