• In English
 • З 30 вересня Держкіно оголошує Сьомий конкурсний відбір кінопроектів
  опубліковано 03 вересня 2014 року о 13:56

  Державне агентство України з питань кіно з метою формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2015-2016 роки оголошує з 30 вересня 2014 року конкурс кінопроектів.

  Конкурс проходитиме відповідно до Порядку конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва, розповсюдження національних фільмів, затвердженого наказом Міністерства культури України 26 квітня 2011 № 30, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 червня 2011 року за № 687/19425 (далі – Порядок).

  Кінопроекти розглядатимуться у сесіях: дитячі, дебютні, неігрові та анімаційні фільми, а також ігрові повнометражні національні та ігрові повнометражні ко-продукційні фільми. Звертаємо увагу, що усі ігрові повнометражні фільми будуть у відповідних сесіях додатково розділені за критерієм авторське кіно та кіно орієнтоване на широку глядацьку аудиторію. Просимо продюсерів при оформлені документів зазначати формат проекту!

  Окремо на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2014 року № 30137/0/1-14 ігрові та неігрові фільми приймаються у тематичній сесії:

  - подвиг героїв, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам’яті (за обов’язкової участі державних кіностудій).

  Для участі в конкурсі виробники подають до Держкіно заявку на участь у конкурсному відборі (додаток 1 до Порядку), документи згідно з переліком (додаток 2 до Порядку) та фінансовий план фільму (додаток 3 до Порядку).

  Для фільму, що перебуває на завершальній стадії виробництва, до пакета документів додаються додаткові документи і матеріали (додаток 4 до Порядку).

  Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Держкіно за посиланням: http://sinua.dergkino.gov.ua/ua/contests/show/227/ogoloshuietsya_somiy_konkursniy_vidbir_kinoproektiv.html