• In English
 • Україна і Китай спільно побудують завод із виробництва високоякісних ветпрепаратів
  опубліковано 03 вересня 2014 року о 14:06

  Україна домовилася про співробітництво з Китаєм у галузі здоров’я та карантину тварин. Підписання Угоди про співробітництво в галузі здоров’я та карантину тварин є вагомим кроком у напрямку продуктивної співпраці з Китайською Народною Республікою у галузі сільського господарства. Про це заявив заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Башинський під час перемовин з представниками делегації Китаю у рамках роботи Підкомісії з питань співпраці у сфері сільського господарства.

  «Зараз Україна  вже має право експорту продуктів тваринництва у країни ЄС одразу за кількома позиціями. Цей список ми плануємо розширювати. Хотілося б продовжувати співпрацю не тільки у напрямку Європи, а й Китаю», — додав Віталій Башинський.

  У ході роботи сторони домовилися здійснювати обмін кращими зразками тварин та проводити дослідження нових ветеринарних препаратів. Також досягнуто згоди між українськими виробниками ветеринарних препаратів та біопрепаратів і китайськими партнерами щодо спільного будівництва заводу з виробництва ветпрепаратів за міжнародними стандартами якості GMP.

  Крім того, українська сторона висловила зацікавленість в експорті продукції тваринного походження з України до Китайської Народної Республіки. Задля цього сторони домовилися надати підтримку Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України і Генеральній адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки в узгодженні умов експорту.